bg_image
shape
shape
img
Voks Metal

LASER KESİM

Fiber laser kesim teknolojisini kullanmamız, paslanmaz metal, alüminyum ve galvaniz saçlar da dahil olmak üzere metallerin özel takımlara ihtiyaç duyulmadan, çok küçük şekillerde dahi mükemmel bir kesim kalitesi ile üretmemizi sağladı. Makine parkımızın genişliği diğer üreticilere de yedek parça ve mamul üretmemiz için bir alan oluşturdu. Fiber laser kesimin hızı ve kesim kalitesi kendi üretimlerimiz haricinde fason olarak işlediğimiz tüm müşterilerimizin teslim sürelerini kısaltmıştır. 120 mt/sn kesim hızı kapasiteli makinamız, deneyimli ekibimiz ile mümkün olan en verimli ve hatasız üretim sürecini sağlamak için çizim ve tasarımcılarımız ile birlikte hizmet vermektedir.

  • Laser Kesimin Avantajları
  • Fiber laser kesim teknolojimiz ile 25 mm ye kadar kesim yapabilme özelliği sayesinde sac kalınlığı açısından benzersiz bir esneklik sunar.
  • 25 mm ye kadar yumuşak çelik, 15 mm ye kadar paslanmaz ve galvaniz çelik, 20 mm ye kadar alüminyum, 5 mm ye kadar pirinç te dahil olmak üzere çok çeşitli malzemelerle çalışma imkanı sunar.
  • Fly cutting özelliği sayesinde birden fazla parçaların mükemmel bir hızla hatasız kesim imkânı sunar.
  • Kalite ve toleranslar açısından fiber laser kesim tüm sac kesim makinaları içerisinde en hassas çalışma imkanını sunar.
shape
shape